TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit maakte de presentator gisteren bekend via Instagram.
Lees ook: Ewout Genemans kondigt nieuw seizoen van Bureau-reeks aan
Na Bureau 040, Bureau Burgwallen en Bureau Hofstad is dus nu Arnhem aan de beurt. "Vandaag hebben we bekend gemaakt dat ik de komende maanden mee ga draaien met de politie in Arnhem", zo onthult de presentator op social media. "Ik heb er veel zin en ben benieuwd wat we allemaal mee gaan maken."
Ewout Genemans mag zich alvast voorbereiden op heel wat roerige momenten. "Arnhem is een stad met vele gezichten", blikt de politie alvast vooruit op hun website. "Het politiewerk in de stad is onder andere gericht op het horecagebied in het centrum en op een groot aantal evenementen zoals voetbalwedstrijden en Koningsnacht. Daarnaast krijgen woninginbraken, overvallen, straatroven en (drugs)overlast ook veel aandacht."
Bureau Arnhem is dit najaar te zien op RTL4.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'