TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het aftellen kan beginnen, want het realityprogramma is vanaf 14 mei weer elke zondag te zien op de zender.
In het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch vertrekken opnieuw acht singles naar de zon. Dat klinkt natuurlijk als de basis van een heerlijk rustige vakantie vol romantiek, lust en drank, maar niets is minder waar. Eenmaal daar zullen ze namelijk verrast worden door de Tablet of Terror, die ook voor dit seizoen weer uit zijn winterslaap is ontwaakt.
Wat dit gevreesde apparaat nu weer voor zijn gebruikers in petto heeft, blijft de vraag. Er is echter één ding zeker: ook dit seizoen zullen er telkens diverse exen aanspoelen op het strand om het leven van hun voormalige vlam op zijn kop te zetten. De één komt misschien in goede vrede, maar er zijn er zat die wraak willen nemen op hun ex-geliefde om welke reden dan ook. En dat brengt vast de nodige drama met zich mee!
Dit bericht op Instagram bekijken
Het negende seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf 14 mei elke zondag om 22:00 uur te zien op MTV. De verwachting is dat de nieuwe aflevering elke dinsdag op Videoland volgt.
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning