TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het aftellen kan beginnen, want het realityprogramma is vanaf 14 mei weer elke zondag te zien op de zender.
In het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch vertrekken opnieuw acht singles naar de zon. Dat klinkt natuurlijk als de basis van een heerlijk rustige vakantie vol romantiek, lust en drank, maar niets is minder waar. Eenmaal daar zullen ze namelijk verrast worden door de Tablet of Terror, die ook voor dit seizoen weer uit zijn winterslaap is ontwaakt.
Wat dit gevreesde apparaat nu weer voor zijn gebruikers in petto heeft, blijft de vraag. Er is echter één ding zeker: ook dit seizoen zullen er telkens diverse exen aanspoelen op het strand om het leven van hun voormalige vlam op zijn kop te zetten. De één komt misschien in goede vrede, maar er zijn er zat die wraak willen nemen op hun ex-geliefde om welke reden dan ook. En dat brengt vast de nodige drama met zich mee!
Het negende seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf 14 mei elke zondag om 22:00 uur te zien op MTV. De verwachting is dat de nieuwe aflevering elke dinsdag op Videoland volgt.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners