TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Janneke schrijft dat ze veilig zijn aangekomen op Urk, waar ze dochter Jennie en Aida weer in de armen kan sluiten. Zij keerden namelijk eerder al terug naar Nederland vanwege werk en omdat ze hun vriendinnen zo misten. "We kijken uit naar een paar mooie weken Nederland waarin we veel gaan praten en knuffelen", vervolgt Janneke, die duidelijk maakt dat haar grote gezin na een nachtje slapen bij vrienden de komende tijd in een camper en tent verblijft.
Waarom de reis naar Nederland vijf dagen duurde? Nou, de Jeliesjes hadden onderweg naar Nederland nog een leuke tussenstop. Het gezin verbleef namelijk onder meer een nachtje op de camping van de familie Kraan in Luxemburg. "Zo lekker bijgekletst met elkaar, gewoon omdat je elkaar aanvoelt in het hele proces", aldus Janneke.
In Een Huis Vol Emigreert was begin dit jaar te zien hoe de familie Jelies naar Spanje emigreerde. Janneke en Johan hebben echter besloten om niet terug te keren in het nieuwe seizoen. Aan RTL Boulevard vertelden ze hier 'veel discussies' over te hebben gehad, maar het er toch over eens zijn dat ze er 'een jaartje tussenuit' moesten om de focus te leggen op 'vorderingen' maken in de verbouwingen en het gezinsleven in Spanje. "We hebben het gewoon heel druk nu." Of de Jeliesjes weer terugkeren op tv als de rust is wedergekeerd, sluiten ze niet uit.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis