TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding kunnen we wel zeggen: er valt met beide families nog genoeg te beleven.
De afgelopen weken konden de fans van Een Huis Vol iedere vrijdagavond genieten van Een Huis Vol Emigreert. Deze spin-off van het populaire programma van KRO-NCRV volgde hoe de families Jelies en Kraan alles in Nederland achter zich lieten om een nieuw bestaan op te bouwen in het buitenland. De Jelies kochten een huis in Spanje, terwijl de Kraantjes Luxemburg onveilig maakten.
Maar net als bij de gezinnen van Ik Vertrek ging het ook hier niet altijd van een leien dakje. Kijkers zagen onder meer hoe de familie Kraan druilerige dagen moest doorstaan en gingen los over de keukentaferelen van datzelfde gezin. Online bleken mensen niet erg gecharmeerd van de kookkunsten.
Nu het eerste seizoen bijna ten einde is, rijst de vraag: komt er een vervolg? Hoewel er nog geen officiële bevestiging is, zijn zowel de familie Jelies als de Kraantjes optimistisch. "Of er een tweede seizoen komt, weten we echt niet. We hopen het wel. We hebben nog genoeg om te laten zien", aldus Johan en Janneke. De Kraantjes sluiten zich daarbij aan. "Als het aan ons ligt, komt er een nieuw seizoen. Wij staan er zeker open voor."
Benieuwd wat ze nog meer te zeggen hebben? Bekijk dan snel de onderstaande video!
Een Huis Vol Emigreert is iedere vrijdag vanaf 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Op deze 5 april zie je de slotaflevering.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur