TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Femke deelt nu op TikTok haar verhaal.
Allereerst bedankt ze haar volgers voor alle lieve berichtjes. Ze vertelt dat zij en Rien een mooie connectie hadden en dat het vooral erg verdrietig is dat een relatie voor de twee er niet in zat. "Voor mijn gevoel heb ik ook echt alles eraan gedaan om het te laten slagen. Dus het kwam ook niet geheel als een verrassing, dat het werd beëindigd. Ik voelde het wel aankomen."
De twee hadden maar weinig tijd nodig om een goede band te krijgen samen. "We zijn op heel veel fronten zo'n goede match, maar die verliefdheid is niet teruggekomen op het niveau als dat het was op Zanzibar", vertelt ze. Volgens haar is het dan ook een goede beslissing geweest dat de twee uit elkaar zijn gegaan, maar het heeft wel tijd nodig. "Daar sta ik echt achter nu. Ik denk dat alles echt nog even moet landen, want ik ben echt nog met een half been hier en een half been op Ibiza."
Voor nu focust Femke op zichzelf en haar verblijf in Amsterdam. Wel wil ze over een tijdje een interview geven over de breuk. Wanneer en in welke vorm dat interview plaatsvindt, is nog onbekend.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg