TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In tegenstelling tot Roy die eerder al via zijn vrouw liet weten hoe het er met hem voorstaat, gaat het met haar nog altijd naar omstandigheden goed.
Lees ook: Zo gaat het nu met Roy uit Over Mijn Lijk 2022
Na een prachtige wereldreis in mei 2018 sloeg noodlot toe bij Francis. Ze werd moe, was vaak ziek en kreeg last van intense hoofdpijnen. Na een doorverwijzing naar een oogarts en een MRI-scan in december 2018 bleek dat ze een hersentumor had. Hoewel kort daarna zo'n 90% is weggehaald, kreeg ze op 3 januari 2019 te horen dat haar kanker een Glioblastoom (snelgroeiende kwaadaardige hersentumor, red) is en sindsdien is ze dus ongeneeslijk ziek is.
Aan het einde van het laatste Over Mijn Lijk-seizoen bleek dat de hersentumor stabiel is, en ook nu is dat weer het geval. Op Instagram schrijft ze: "Vandaag was het weer zo ver. Een MRI-scan en uitslag. Weer even een positieve uitslag", aldus Francis. "Mijn Glioblastoom (hersentumor) is nu precies 40 maanden stil.
Lees hieronder haar complete update.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde