TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In dit artikel vertellen we je alvast alles wat je moet weten.
We hoeven de fans van De Roelvinkjes natuurlijk niet uit te leggen dat de serie draait om het wel en wee van Dries, Dave en Donny Roelvink. Maar wat kunnen we eigenlijk exact van dit seizoen verwachten? Nou, deze reeks staat in het teken van 'Alles is Familie'. Het familieleven draait in de afleveringen dan ook op volle toeren met Honoria en Luciënne die prominent aanwezig zijn.
Maar daar blijft het niet bij. De kijkers zullen ook zien hoe Dries keihard traint voor een covershoot van Men’s Health, hoe Dave na zijn laatste terugval op zoek gaat naar een nieuw doel in zijn leven, en hoe Donny zich bekeert tot de Islam.
We kunnen je natuurlijk nog veel meer vertellen over wat er gaat gebeuren, maar dat laten we liever aan de hoofdrolspelers zelf over. In de onderstaande video vertellen Dries, Dave en Donny meer en zie je alvast wat eerste beelden.
De Roelvinkjes is vanaf deze 5 augustus iedere maandag te zien op Videoland. De afleveringen verschijnen naar verwachting tussen 00:01 uur en 09:00 uur op de streamingdienst.
Partnerbijdrage
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden