TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De familie deelt het nieuws met een foto van vader Ivan samen met een aantal kinderen.
Het lukte maar niet om de infectie met antibiotica onder controle te krijgen, waarna besloten werd om Ivan Kraan op te nemen. "Uiteindelijk bleek het wondroos met beginnende bloedvergiftiging te zijn. Gelukkig is de infectie niet hoger dan mijn lies gekomen", aldus Ivan op Instagram.
"Gelukkig ben ik weer thuis", schrijft hij al wordt het even pittig voor Ivan want de voorwaarde is rust. ''De komende dagen moet ik nog herstellen en medicijnen gebruiken."
Ivan doet nog een shout out naar zijn vrouw Linda. "Ik wil iedereen bedanken voor de ontelbare reacties en berichten, maar in het bijzonder Linda. Zij nam de zorg voor alle kinderen op en heeft ervoor gezorgd dat de camping door draaide samen met de oudste kinderen."
Een Huis Vol, waar de familie Kraan bekend van werd, zie je met andere families momenteel elke werkdag om 19.00 uur bij KRO-NCRV op NPO 1 en op NPO Start.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'