TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit deelt Greetje via Instagram.
"Na bijna twee jaar samen te zijn geweest, heb ik de keuze moeten maken om voor mijzelf en vooral mijn meiden te kiezen", schrijft de Urk!-ster. Daar heeft ze het 'heel zwaar' mee en ze ziet 'op tegen alles wat komen gaat'.
Waarom ze haar relatie met Bert beëindigd heeft, is niet duidelijk. Ze vraagt haar volgens in elk geval 'om lief te blijven voor beide partijen'. "Wanneer ik er zelf aan toe ben, zal ik er meer open over zijn, maar voor nu wil ik focussen op mijn meiden, herstel, groei en zelfliefde."

Afgelopen september was in Urk! nog te zien hoe Greetje en Bert gingen samenwonen. Daarbij waren al de nodige spanningen merkbaar. Greetje heeft twee kinderen uit haar eerdere huwelijk met Jan. Zij waren negentien jaar samen en hebben twee dochters samen: Esmee en Noa.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Other Woman
18:49Realityprogramma Beauty and the Geek krijgt een tweede seizoen
16:09Videoland stort zich op podcasts en strikt de populaire show Moordcast
15:36The Voice of Holland doet het helemaal anders: twee nieuwe coaches erbij