TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Op 2 september is zijn laatste werkdag en dan pakt hij zijn spullen voor een nieuw avontuur in Oostenrijk.
Ondanks dat het verderop in het seizoen af en toe hommeles was over hoeveelheden kruiden in het eten, voelde Astrid toch eerder al wel iets bij de aankomst van Harmjan. "Vanaf het eerste moment was die klik er gewoon." En misschien leek het er in de montage niet op, maar de twee hadden genoeg ruimte om diepe gesprekken te voeren. Harmjan: "Astrid lag niet elke nacht om 9 uur op bed, jongens. Dat is een fabeltje."
Wat iedereen wel kon zien, was dat Astrid een muur om zich heen had gebouwd die afgebroken moest worden. En Harmjan lukte dat. "Door zijn geduld, door zijn rotsvast vertrouwen in mij en door gewoon te zijn wie hij is." Dat Astrid na dit avontuur nog wat de verwerken heeft is wel duidelijk: "Het gevoel dat je altijd al hebt over jezelf dat wordt dan bevestigd door de media en door de mensen die dat schrijven en dat is lastig", zegt ze geëmotioneerd.
Maar dat het avontuur van B&B Vol Liefde gebracht heeft waar Astrid op hoopte, is wel duidelijk: "Ik ben de gelukkigste vrouw op aarde." En ook Harmjan is duidelijk: "Ik heb maar 1 woord. Ze is alles."
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'