TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hella stopt ermee omdat ze de realityreeks niet meer kan combineren met haar werk als 'Wedding & Event Designer'. Ze maakte het nieuws zelf bekend op Instagram.
'Daarom heb ik de keuze gemaakt om, na dit geweldige ‘Housewives’ avontuur, voor nu mij weer volledig op mijn bedrijf te gaan focussen en daar al mijn tijd, energie en passie in te steken.', zo schrijft de blondine op Instagram. Hella is de tweede 'housewife' in korte tijd die bekendmaakt te stoppen. Vorige maand gooide Susanna Klibansky de handdoek al in de ring.
Voor degenen die The Real Housewives of Amsterdam niet kennen, de serie gaat over een groepje rijke Amsterdamse vrouwen met een eigen onderneming dat hippe bijeenkomsten in de hoofdstad afloopt en intussen veel ruzie maakt. Maria Tailor, Tamara Elbaz, Djamila Celina, Kimmylien Nguyen en Cherry-Ann Person zijn nu nog over. Wanneer het derde seizoen op Videoland staat, is nog niet bekend.
Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout