TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hella stopt ermee omdat ze de realityreeks niet meer kan combineren met haar werk als 'Wedding & Event Designer'. Ze maakte het nieuws zelf bekend op Instagram.
'Daarom heb ik de keuze gemaakt om, na dit geweldige ‘Housewives’ avontuur, voor nu mij weer volledig op mijn bedrijf te gaan focussen en daar al mijn tijd, energie en passie in te steken.', zo schrijft de blondine op Instagram. Hella is de tweede 'housewife' in korte tijd die bekendmaakt te stoppen. Vorige maand gooide Susanna Klibansky de handdoek al in de ring.
Voor degenen die The Real Housewives of Amsterdam niet kennen, de serie gaat over een groepje rijke Amsterdamse vrouwen met een eigen onderneming dat hippe bijeenkomsten in de hoofdstad afloopt en intussen veel ruzie maakt. Maria Tailor, Tamara Elbaz, Djamila Celina, Kimmylien Nguyen en Cherry-Ann Person zijn nu nog over. Wanneer het derde seizoen op Videoland staat, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Oeps: Remy en Rob slopen camera in Het Zwaard van Damocles
08:31De TV van gisteren: weet Leonie ter Braak RTL Tonight uit het slop te trekken?
06:47Vanavond op TV: Jesse's strijd, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Wanted
06:00Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival
11:41Video: Martin Morero betovert Winterparadijs