TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hella stopt ermee omdat ze de realityreeks niet meer kan combineren met haar werk als 'Wedding & Event Designer'. Ze maakte het nieuws zelf bekend op Instagram.
'Daarom heb ik de keuze gemaakt om, na dit geweldige ‘Housewives’ avontuur, voor nu mij weer volledig op mijn bedrijf te gaan focussen en daar al mijn tijd, energie en passie in te steken.', zo schrijft de blondine op Instagram. Hella is de tweede 'housewife' in korte tijd die bekendmaakt te stoppen. Vorige maand gooide Susanna Klibansky de handdoek al in de ring.
Voor degenen die The Real Housewives of Amsterdam niet kennen, de serie gaat over een groepje rijke Amsterdamse vrouwen met een eigen onderneming dat hippe bijeenkomsten in de hoofdstad afloopt en intussen veel ruzie maakt. Maria Tailor, Tamara Elbaz, Djamila Celina, Kimmylien Nguyen en Cherry-Ann Person zijn nu nog over. Wanneer het derde seizoen op Videoland staat, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie