TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hella stopt ermee omdat ze de realityreeks niet meer kan combineren met haar werk als 'Wedding & Event Designer'. Ze maakte het nieuws zelf bekend op Instagram.
'Daarom heb ik de keuze gemaakt om, na dit geweldige ‘Housewives’ avontuur, voor nu mij weer volledig op mijn bedrijf te gaan focussen en daar al mijn tijd, energie en passie in te steken.', zo schrijft de blondine op Instagram. Hella is de tweede 'housewife' in korte tijd die bekendmaakt te stoppen. Vorige maand gooide Susanna Klibansky de handdoek al in de ring.
Voor degenen die The Real Housewives of Amsterdam niet kennen, de serie gaat over een groepje rijke Amsterdamse vrouwen met een eigen onderneming dat hippe bijeenkomsten in de hoofdstad afloopt en intussen veel ruzie maakt. Maria Tailor, Tamara Elbaz, Djamila Celina, Kimmylien Nguyen en Cherry-Ann Person zijn nu nog over. Wanneer het derde seizoen op Videoland staat, is nog niet bekend.
Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie