TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vorige week liet Dries Roelvink nog doorschemeren dat hij gesprekken voerde voor een terugkeer van de Roelvinkjes, maar nu is het officieel. De hele familie keert definitief terug op de buis.
Op Instagram maken Dave, Donny en Dries het goede nieuws bekend.
“We mogen het eindelijk bekendmaken. De Roelvinkjes zijn weer terug. En wat er allemaal te zien is, gaan we nog niet verklappen, maar we gaan een paar hele mooie afleveringen voor jullie maken.”
Dries geeft nog wel een heel klein tipje van de sluier. “We gaan vooral Dave en Donny spectaculaire zien doen en mij vooral een heerlijk glaasje wijn zien drinken.”
Het nieuwe seizoen van De Roelvinkjes zal te zien zijn op Videoland. Een exacte datum geeft de familie nog niet, maar de verwachting zal het najaar zijn.
Dries en zijn vrouw Honoria en zoons Dave en Donny waren voor het eerst in 2015 te zien op RTL 5 met De Roelvinkjes. Daarna maakten Dave en Donny een aantal spin-offseizoenen voor Videoland. In 2018 en 2019 kreeg de familie twee programma’s op SBS6: De Roelvinkjes: Effe Geen Cent te Makken en De Roelvinkjes: Passen op de Winkel.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’