TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In het pittoreske Berlicum groeide de inmiddels veertigjarige Annelien op als een stralende, gezonde jongedame. Haar jeugd kenmerkte zich door haar vitaliteit, ijver en een sprankelend enthousiasme. Als een ware levensgenieter doorliep ze het gymnasium met schijnbaar gemak. Haar doel? Net als haar vader carrière maken als gynaecoloog.
Ze zou uiteindelijk wel in haar vaders voetsporen treden, maar helaas op een hele andere - en verdrietige - manier. Kort nadat haar vader de diagnose Parkinson kreeg, kreeg Annelien namelijk hetzelfde te horen. Ze was toen pas 33 jaar. "In die paar seconden waarin een dokter het vonnis van een ernstige ziekte over je uitspreekt, veegt hij je hele identiteit in één klap van tafel en je hele toekomst overhoop", aldus Annelien in deze uitzending van Het Mooiste Meisje van de Klas.
Ben je nu benieuwd welke gevolgen deze diagnose had voor de rest van haar leven? Deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas is op vrijdag 1 december vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026