TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Iris en Jan zijn vorige week door meerdere mensen gespot in Brielle en Scheveningen. Ze werden samen op de foto gezet en maakten ook selfies met fans. De twee zaten met elkaar op een terras en brachten een bezoek aan platenzaak Memories and Music.
Het AD sprak Jacqueline Colpa, de eigenaresse van deze platenzaak. Zij bevestigt dat ze met Iris en Jan heeft gesproken. “Ik heb nog een tijd met ze gepraat. Ze vertelden dat ze naar de opnames van de reünie van B&B Vol Liefde gingen.”
De eigenaresse zegt tegen het AD dat de twee niets hebben losgelaten over een eventuele relatie. Ze laat verder weten dat ze positief verrast is door Iris. ''Ik vond Iris in het echt veel leuker en spontaner overkomen dan op tv. Daar is ze soms bot. En Jan was gewoon zoals op tv, heel relaxed'', aldus Jacqueline.
Of Iris en Jan een relatie hebben of dat het puur vriendschappelijk is tussen de twee, wordt volgende week donderdag 12 september duidelijk. Dan is de reünie-aflevering op televisie te zien. In deze speciale aflevering wordt bekendgemaakt of en welke deelnemers de liefde hebben gevonden.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen