TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Kijkers van Een Jaar van Je Leven zullen de markante Jeffrey niet snel vergeten. Zo veel fans hij heeft, zo veel haters heeft hij ook. De oud-deelnemer komt daarom nu met een verklaring over zijn opmerkelijke gedrag in de realityshow.
Jeffrey lijkt binnen de muren van de loods namelijk twee gezichten te hebben, maar de vork blijkt heel anders in de steel te zitten.
Als er iets in de besloten samenleving moet gebeuren staat Jeffrey altijd paraat om te helpen, maar als er een discussie wordt gevoerd kan hij het niet laten om de boel flink op te hitsen, ruzie te zoeken en al schreeuwend te benadrukken dat hij 'Jeffrey den fucking Hartog' is die 'de beste is en álles kan'.
Waar de ene kijker dit gedrag met een korreltje zout neemt, kan de andere het bloed van de deelnemer wel drinken. Op social media wordt er dan ook veel over gepraat en wordt hij regelmatig voor 'narcist' uitgemaakt.
Wat een Narcist die Jeffrey #eenjaarvanjeleven — M.... (@melleeuw) November 5, 2022
En om wie draait het weer??? Juist om Jeffrey... man oh man wat een klassieke narcist! #eenjaarvanjeleven kim — Klasina ?? (@Klasina) April 6, 2023
Jeffrey is een opper narcist. Ren ver weg van die man. Punt. #ejvjl #eenjaarvanjeleven — SuperWormJim (@SuperWormJim1) December 1, 2022
#eenjaarvanjeleven Jeffrey jé bent echt een Narcist ? — Ricardo ??? (@Ricardofortes42) April 10, 2023
Een paar weken geleden moest Jeffrey na een verloren eliminatieduel de realityshow verlaten. Nu hij eindelijk weer in de buitenwereld is, onthult hij in een vraag-en-antwoordsessie op Instagram de ware reden van zijn gedrag. Wat blijkt? Het was allemaal tactiek.
"Mijn tactiek was à la Conor McGregor en Zlatan Ibrahimovic: grote mond, bluffen en dan proberen de daad bij het woord te voegen. Op een gegeven moment ga je overschreeuwen en probeer je mensen mentaal een beetje bang te maken. Door de verdienopdrachten krijg je de kans om jezelf te laten zien, daardoor kan je mensen op het verkeerde been zetten en doen geloven dat je echt alles kan. Dat was gewoon tactiek en heb ik continu ingezet", aldus Jeffrey.
Dit bericht op Instagram bekijken
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws