TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In de afgelopen aflevering van Expeditie Robinson regende het ontzettend hard. Op Titaneneiland, waar Justine zat, stroomde het water zelfs dwars door haar slaapvertrek. ''Alles wat nat aan mij: mijn kleding, mijn tas, niks was meer droog”, vertelt ze in de Expeditie Robinson Aftertalk van RTL.
''Ik lag gewoon in de stromende regen in een rivier. Ik koelde heel erg af, mijn lijf was moe, uitgeput.” Het was zo heftig dat ze uiteindelijk besloot om te stoppen met het programma.
De nacht dat het zo slecht weer was, spookt nog steeds door haar hoofd. “Als het nu in Nederland weer begint te regenen, komt dat echt terug. Ik kan zelfs nu nog gaan huilen als ik eraan denk, zo heftig.”
Ze zegt dat ze het onverantwoord vindt dat de productie van het programma haar in de stromende regen heeft laten liggen. ''Ik zwol helemaal op, ik werd een soort Michelin-mannetje.”
Hieronder kun je het interview bekijken.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20.00 uur op RTL 4 te zien.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'