TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aan RTL Boulevard vertelt het duo meer over het komende seizoen van het programma.
Stilzitten zit er niet in voor John en Kees. Naast het starten van een frikandellenimperium in Kroatië, worden er in één jaar drie seizoenen van de serie opgenomen. Met als kers op de taart de nominatie voor een Gouden Televizier-Ring. En de kracht? Dat is volgens Kees dat ze zichzelf zijn en er niks gescript wordt. Kees: "Juist die simpelheid... wij leven gewoon als normale mensen." John vult aan: "Wij gaan onszelf niet veranderen. Het is gewoon zoals het is."
Het werkleven is wat we gaan zien in het nieuwe seizoen. De coronaregels zijn over boord en dat is voor zanger John en manager Kees natuurlijk goed nieuws. "Je gaat wel meer het werk zien, dus dat is ook wel leuk. Iedereen denkt dat alles wat een artiest doet héél groot is en heel meeslepend. Maar dat is het dus niet." Toch is wel een geheimpje wat ze kunnen verklappen over het aankomende seizoen. Er zit volgens de heren 'heel groot nieuws' in. Maar wat dat is... dat is nog de vraag.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij