TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aan RTL Boulevard vertelt het duo meer over het komende seizoen van het programma.
Stilzitten zit er niet in voor John en Kees. Naast het starten van een frikandellenimperium in Kroatië, worden er in één jaar drie seizoenen van de serie opgenomen. Met als kers op de taart de nominatie voor een Gouden Televizier-Ring. En de kracht? Dat is volgens Kees dat ze zichzelf zijn en er niks gescript wordt. Kees: "Juist die simpelheid... wij leven gewoon als normale mensen." John vult aan: "Wij gaan onszelf niet veranderen. Het is gewoon zoals het is."
Het werkleven is wat we gaan zien in het nieuwe seizoen. De coronaregels zijn over boord en dat is voor zanger John en manager Kees natuurlijk goed nieuws. "Je gaat wel meer het werk zien, dus dat is ook wel leuk. Iedereen denkt dat alles wat een artiest doet héél groot is en heel meeslepend. Maar dat is het dus niet." Toch is wel een geheimpje wat ze kunnen verklappen over het aankomende seizoen. Er zit volgens de heren 'heel groot nieuws' in. Maar wat dat is... dat is nog de vraag.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur