TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Kijkers kunnen zich langzaam weer verheugen op de volgende realityserie, want na De Bauers keert er heel waarschijnlijk nog een ander gezin terug op de buis. Namelijk De Roelvinkjes.
Dat laat Dries Roelvink aan radio-dj Barry Paf van 100%NL weten.
"We zijn aan het praten over een nieuwe reallifesoap,” vertelt de zanger. "Het is nog niet rond, maar ik voel iets aankomen." Met wie de zanger precies gesprekken voert, is niet duidelijk.
Dries en zijn vrouw Honoria en zoons Dave en Donny waren voor het eerst in 2015 te zien op RTL 5 met De Roelvinkjes. Daarna maakten Dave en Donny een aantal spin-offseizoenen voor Videoland. In 2018 en 2019 kreeg de familie twee programma’s op SBS6: De Roelvinkjes: Effe Geen Cent te Makken en De Roelvinkjes: Passen op de Winkel.
Er valt vast weer genoeg te zien en te beleven met de familie Roelvink, want Dries laat weten dat het goed gaat met het gezin. “Dave is vooral met zijn zoon bezig en die is momenteel ook een beetje een soort vastgoedmagnaat aan het worden, dus dat gaat lekker. En Donny die heeft een nieuwe challenge, die is allerlei mensen fitter aan het maken. Dus ik ben tevreden over mijn zoons.”
Of de Roelvinkjes daadwerkelijk terugkomen met een realityserie is nog even afwachten voor de kijkers.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen