TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De twee zijn aan het daten.
Lees ook: Deze koppels vonden elkaar op Love Island (en vieren nog altijd de liefde)
De twee zijn elkaar volgens Cas aan het ontdekken. "Super typisch ook weer dat je dan iemand ontmoet die aan Love Island heeft meegedaan en heeft gewonnen", vertelt Cas. Hij won het programma samen met Jotti en Esmee won met Job. Allebei de setjes zijn niet heel gebleven.
De verliefde Love Island-deelnemers leerden elkaar kennen op een event. "We zitten echt nog in de beginfase. We hebben het gewoon heel leuk en ik vind haar ook echt superleuk. Ik ben heel blij en tevreden met hoe het nu gaat."
Toch vindt Cas het wel lastig dat hij weer met iemand aan het daten is van Love Island. Dat geeft volgens hem extra druk. "We hebben het gewoon heel leuk en kijken waar het naar toe gaat."
Soundos El Ahmadi is klaar met negativiteit over Got Talent: 'Stop met haten'
09:51Bevestigd: Gooische Vrouwen krijgt een negende seizoen
09:03De TV van gisteren: Kijkers dolenthousiast over het hoge niveau in musical special Make Up Your Mind
11:55Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside