TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Waar Fé en Lennert begin dit jaar nog bekendmaakten om te gaan samenwonen, komt het koppel uit het laatste seizoen van Love Island nu met verdrietig nieuws. Maandag deelt het stel op Instagram dat zij hun relatie hebben verbroken.
Het Love Island-koppel Fé Bolleboom en Lennert Egghe stonden in 2022 in de finale van het datingprogramma en maakten hun relatie hierin ook al officieel. Zij wisten uiteindelijk niet genoeg stemmen te behalen voor de winst, maar belandden op de tweede plek. De winnaars van het datingprogramma waren Jotti en Cas, die inmiddels ook al uit elkaar zijn. Van de finalisten van Love Island waren Fé en Lennert nog het enige overgebleven stel. Daar is nu ook een eind aan gekomen, want het koppel is niet langer samen.
De break-up doet zowel Fé als Lennert veel pijn. Op Instagram maakten zij via hun Stories gisteren bekend dat zij uit elkaar zijn. ''Lieve allemaal, met heel veel pijn in mijn hart moet ik vertellen dat Lennert en ik uit elkaar zijn. Helaas hebben we toch een andere visie op het leven en de toekomst. Dit hadden we van te voren nooit kunnen voorzien. We houden nog steeds van elkaar en gunnen elkaar het beste. Ik ben er helemaal kapot van en hoop op alle rust en begrip'', schrijft Bolleboom.
Ook Lennert deelt een berichtje over de break-up op zijn story. ''Hi all, het doet me pijn om dit te typen maar Fé en ik zijn sinds kort uit elkaar. Ik denk dat we misschien toch net de dingen wat anders zien dan voorheen. Vind het zelf zeer moeilijk te verwoorden. Ik hou nog steeds van haar en gun haar echt de wereld. Soms gaan de dingen nu eenmaal niet hoe ze zouden moeten gaan'', deelt hij erover.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater