TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Luuk Ikink heeft zelden kans om rechtstreeks naar Lang leve de liefde te kijken, het programma staat recht tegenover RTL Boulevard. Toch had hij een opmerkelijk nieuwtje over de datingshow.
De dates verlopen op televisie altijd uiterst onschuldig: het intieme contact gaat niet verder dan wat gezoen en een innige omhelzing. Best opmerkelijk omdat de kandidaten toegang hebben tot een goedgevulde drankvoorraad en een bezoekje aan de hot tub vaste prik is. In de BLVD podcast onthult Ikink dat er bij de montage flink geknipt wordt.
Matches blijken met grote regelmaat seks met elkaar te hebben in de villa, maar de makers mogen dit vanwege het vroege tijdstip niet laten zien. Luuk: "Omdat het om 19:00 uur is en om 19:00 uur wordt er op de Nederlandse televisie niet gesekst. Dat mag niet. Dat vinden ze ordinair en er kunnen ook kinderen kijken."
Saillant detail is dat de vrijpartijen wel worden vastgelegd. Luuk: "Kennelijk hangt er wel een cameraatje en wordt er wel meegegluurd. Maar het wordt niet gebruikt." Wat er dan wel met de erotische beelden gedaan wordt is Luuk onbekend.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival