TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Luuk Ikink heeft zelden kans om rechtstreeks naar Lang leve de liefde te kijken, het programma staat recht tegenover RTL Boulevard. Toch had hij een opmerkelijk nieuwtje over de datingshow.
De dates verlopen op televisie altijd uiterst onschuldig: het intieme contact gaat niet verder dan wat gezoen en een innige omhelzing. Best opmerkelijk omdat de kandidaten toegang hebben tot een goedgevulde drankvoorraad en een bezoekje aan de hot tub vaste prik is. In de BLVD podcast onthult Ikink dat er bij de montage flink geknipt wordt.
Matches blijken met grote regelmaat seks met elkaar te hebben in de villa, maar de makers mogen dit vanwege het vroege tijdstip niet laten zien. Luuk: "Omdat het om 19:00 uur is en om 19:00 uur wordt er op de Nederlandse televisie niet gesekst. Dat mag niet. Dat vinden ze ordinair en er kunnen ook kinderen kijken."
Saillant detail is dat de vrijpartijen wel worden vastgelegd. Luuk: "Kennelijk hangt er wel een cameraatje en wordt er wel meegegluurd. Maar het wordt niet gebruikt." Wat er dan wel met de erotische beelden gedaan wordt is Luuk onbekend.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen