TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Over welk koppel ze het heeft, blijft de vraag.
Hoewel we nog diverse afleveringen van Married at First Sight te gaan hebben, geeft relatiedeskundige Liselotte Visser aan Margriet al een tipje van de sluier weg over de finale. "Er komt nog wel een verrassing", verklapt ze. "Ik werd zelf ook verrast door wat er gebeurde, een onverwachte ontknoping. Ik denk dat kijkers nog weleens versteld kunnen staan van de uitkomst."
Diezelfde verbijstering had zij ook bij het drama rondom Arjan en Maurice. "Ik ben al bijna veertig jaar psycholoog, maar wist niet wat ik meemaakte", vertelt ze nu openhartig. "Tijdens de huwelijksceremonie waren de signalen eigenlijk alleen maar goed. Bij de eerste dans gingen bij mij wel de alarmbellen een beetje rinkelen, daar klopte iets qua lichaamstaal niet. Maar ik dacht dat dat alleen te maken had met dat het Arjan allemaal even te veel werd en dat hij overprikkeld was, niet dat hij Maurice niet leuk vond."
Dat kijkers meeleven en balen als een match niet slaagt, begrijpt ze enigszins wel. Maar over dat MAFS-fans zo ver gaan dat ze Maurice zelfs bestoken met doodsbedreigingen, is ze duidelijk. "Ik vind het overdreven. Kom op zeg, verdriet hoort bij het leven. Bij zo’n zoektocht hoort ook afwijzen en afgewezen worden. Het is een experiment, het kan slagen en het kan niet slagen. Ik vind de kijkers ontzettend streng. Ga er zelf maar eens staan."
Married at First Sight is elke dinsdag om 20:30 uur te zien bij RTL4. Vooruitkijken is mogelijk via Videoland.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers