TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Om wie het gaat, houdt hij nog even in het midden. Dat moet namelijk blijken in de reünie.
Het zat Marcel afgelopen woensdag niet mee. Na een romantische date op het prachtige Sicilië, besloot 'Prince Charming' Chris hem vlak voor de eindstreep alsnog naar huis te sturen, en met Scott en Jakop naar de finale te gaan. Een harde klap voor Marcel, die ervan overtuigd was dat Chris hiermee de fout van zijn leven beging.
Fout of niet, voor Marcel heeft het ergens toch goed uitgepakt. De realityster onthult nu namelijk in het Videoland-napraatprogramma Prince Charming Viewing Party van Robbert Rodenburg dat hij alsnog de liefde heeft gevonden. "Ik eh... gooi het meteen op tafel. Wie het ook is, ik ben aan het daten", zo begint hij nog rustig. "Ik heb zelfs al een relatie. We hebben ook kerst met elkaar gevierd."
"Het is iemand die je kent", verklapt hij verder nog, en ja, het is iemand uit Prince Charming. "Wie het is, daar komen jullie nog wel achter in de reünie." Inmiddels worden de geruchten steeds sterker dat het om Juliën Kooij gaat, die in aflevering twee het spel moest verlaten. Of dat daadwerkelijk zo is, blijkt dus over twee weken in de reünieaflevering op Videoland.
Prince Charming is elke woensdag te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Video: Thomas van Groningen over het succes van Nieuws van de Dag
08:43Dit is de winnaar van The Masked Singer 2025/2026
07:57De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten