Marcel uit Prince Charming onthult: 'relatie met andere deelnemer'
Om wie het gaat, houdt hij nog even in het midden. Dat moet namelijk blijken in de reünie.
Prince Charming
Het zat Marcel afgelopen woensdag niet mee. Na een romantische date op het prachtige Sicilië, besloot 'Prince Charming' Chris hem vlak voor de eindstreep alsnog naar huis te sturen, en met Scott en Jakop naar de finale te gaan. Een harde klap voor Marcel, die ervan overtuigd was dat Chris hiermee de fout van zijn leven beging.
Prince Charming Viewing Party
Fout of niet, voor Marcel heeft het ergens toch goed uitgepakt. De realityster onthult nu namelijk in het Videoland-napraatprogramma Prince Charming Viewing Party van Robbert Rodenburg dat hij alsnog de liefde heeft gevonden. "Ik eh... gooi het meteen op tafel. Wie het ook is, ik ben aan het daten", zo begint hij nog rustig. "Ik heb zelfs al een relatie. We hebben ook kerst met elkaar gevierd."
Videoland
"Het is iemand die je kent", verklapt hij verder nog, en ja, het is iemand uit Prince Charming. "Wie het is, daar komen jullie nog wel achter in de reünie." Inmiddels worden de geruchten steeds sterker dat het om Juliën Kooij gaat, die in aflevering twee het spel moest verlaten. Of dat daadwerkelijk zo is, blijkt dus over twee weken in de reünieaflevering op Videoland.
Prince Charming is elke woensdag te zien op Videoland.
Gerelateerd nieuws

Tweede seizoen serie Devils in juni op Videoland

George Clark maakt opwachting met huisprogramma op RTL8

B&B Vol Liefde-Jacob krijgt zijn eigen spin-off op Videoland

Dit is alles wat je moet weten over het tweede seizoen B&B Vol Liefde

Deze week nieuw op Netflix, Ziggo, Disney+, Prime Video, Videoland
