TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vanaf eind februari kunnen we weer genieten van B&B-eigenaren die ongegeneerd elkaars accommodaties gaan testen. Bed & Breakfast keert namelijk terug op de buis!
En dat is goed nieuws voor de vele kijkers van het populaire Omroep MAX-programma.
In Bed & Breakfast logeren stellen in elkaars B&B. De eigenaren proberen hun gasten zo goed mogelijk in de watten te leggen, terwijl de gasten hun verblijf aan een grondig onderzoek onderwerpen. Na een leuk uitje en een nachtje op het logeeradres, bepalen de gasten wat zij hun bezoek waard vinden. De grote vraag is: komt dit in de buurt van de prijs die de eigenaren normaal gesproken voor een overnachting vragen?
Lees ook: Yvon Jaspers heeft heel goed nieuws voor de fans van Boer Zoekt Vrouw en Onze Boerderij
We maken in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen kennis met de accommodaties van Carl & Inge in Overbetuwe, Els & Floor in Utrecht en Maarten & Marion in Brabant. Er staan weer een hoop diverse activiteiten op het programma zoals bootje varen, paling proeven en wandelen met varkens. Dat wordt weer genieten geblazen!
Bed & Breakfast is vanaf 20 februari 2023 elke maandag om 21:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag
15:00De onbetwiste koningin van de talkshow is overleden. Sonja Barend werd 86 jaar
11:37Kees licht tipje van de sluier op over 'sterrencast' De Bevers-film