TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vanaf eind februari kunnen we weer genieten van B&B-eigenaren die ongegeneerd elkaars accommodaties gaan testen. Bed & Breakfast keert namelijk terug op de buis!
En dat is goed nieuws voor de vele kijkers van het populaire Omroep MAX-programma.
In Bed & Breakfast logeren stellen in elkaars B&B. De eigenaren proberen hun gasten zo goed mogelijk in de watten te leggen, terwijl de gasten hun verblijf aan een grondig onderzoek onderwerpen. Na een leuk uitje en een nachtje op het logeeradres, bepalen de gasten wat zij hun bezoek waard vinden. De grote vraag is: komt dit in de buurt van de prijs die de eigenaren normaal gesproken voor een overnachting vragen?
Lees ook: Yvon Jaspers heeft heel goed nieuws voor de fans van Boer Zoekt Vrouw en Onze Boerderij
We maken in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen kennis met de accommodaties van Carl & Inge in Overbetuwe, Els & Floor in Utrecht en Maarten & Marion in Brabant. Er staan weer een hoop diverse activiteiten op het programma zoals bootje varen, paling proeven en wandelen met varkens. Dat wordt weer genieten geblazen!
Bed & Breakfast is vanaf 20 februari 2023 elke maandag om 21:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis