TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Vanaf eind februari kunnen we weer genieten van B&B-eigenaren die ongegeneerd elkaars accommodaties gaan testen. Bed & Breakfast keert namelijk terug op de buis!
En dat is goed nieuws voor de vele kijkers van het populaire Omroep MAX-programma.
In Bed & Breakfast logeren stellen in elkaars B&B. De eigenaren proberen hun gasten zo goed mogelijk in de watten te leggen, terwijl de gasten hun verblijf aan een grondig onderzoek onderwerpen. Na een leuk uitje en een nachtje op het logeeradres, bepalen de gasten wat zij hun bezoek waard vinden. De grote vraag is: komt dit in de buurt van de prijs die de eigenaren normaal gesproken voor een overnachting vragen?
Lees ook: Yvon Jaspers heeft heel goed nieuws voor de fans van Boer Zoekt Vrouw en Onze Boerderij
We maken in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen kennis met de accommodaties van Carl & Inge in Overbetuwe, Els & Floor in Utrecht en Maarten & Marion in Brabant. Er staan weer een hoop diverse activiteiten op het programma zoals bootje varen, paling proeven en wandelen met varkens. Dat wordt weer genieten geblazen!
Bed & Breakfast is vanaf 20 februari 2023 elke maandag om 21:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen