TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Prijswinnende actrice Abbey Hoes, bestsellerauteur en vrijheidsstrijder Lale Gül, burgemeester Sharon Dijksma, PR-koningin José Woldring en schoenontwerpster Zeynep Dag worden allemaal gevolgd in hun dagelijks leven. En deze levens zijn allemaal totaal anders, maar één ding is hetzelfde: de passie voor hun werk. In de serie is de drive te zien om tot het uiterste te gaan voor het beste resultaat.
De kijkers worden meegenomen op reis en krijgen ook stukken mee van het leven in de spotlights. Ook wordt er gekeken hoe het er achter de schermen en thuis aan toegaat.
De serie Nederlandse Powervrouwen is vanaf 18 november te zien op Viaplay. Er gaan eerst twee afleveringen online. Daarna zal er wekelijks een nieuwe te zien zijn.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?