TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Prijswinnende actrice Abbey Hoes, bestsellerauteur en vrijheidsstrijder Lale Gül, burgemeester Sharon Dijksma, PR-koningin José Woldring en schoenontwerpster Zeynep Dag worden allemaal gevolgd in hun dagelijks leven. En deze levens zijn allemaal totaal anders, maar één ding is hetzelfde: de passie voor hun werk. In de serie is de drive te zien om tot het uiterste te gaan voor het beste resultaat.
De kijkers worden meegenomen op reis en krijgen ook stukken mee van het leven in de spotlights. Ook wordt er gekeken hoe het er achter de schermen en thuis aan toegaat.
De serie Nederlandse Powervrouwen is vanaf 18 november te zien op Viaplay. Er gaan eerst twee afleveringen online. Daarna zal er wekelijks een nieuwe te zien zijn.
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders