TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Prijswinnende actrice Abbey Hoes, bestsellerauteur en vrijheidsstrijder Lale Gül, burgemeester Sharon Dijksma, PR-koningin José Woldring en schoenontwerpster Zeynep Dag worden allemaal gevolgd in hun dagelijks leven. En deze levens zijn allemaal totaal anders, maar één ding is hetzelfde: de passie voor hun werk. In de serie is de drive te zien om tot het uiterste te gaan voor het beste resultaat.
De kijkers worden meegenomen op reis en krijgen ook stukken mee van het leven in de spotlights. Ook wordt er gekeken hoe het er achter de schermen en thuis aan toegaat.
De serie Nederlandse Powervrouwen is vanaf 18 november te zien op Viaplay. Er gaan eerst twee afleveringen online. Daarna zal er wekelijks een nieuwe te zien zijn.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.