TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Medewerkers van safaripark Beekse Bergen ontfermen zich over allerlei exotische dieren in Op Safari, dat weer elke werkdag te zien is op televisie. Aan de start van het vierde seizoen buigen ze zich over de gezondheid van een dromedaris.
Dromedarissen vertonen veel gelijkenissen met kamelen. Ze hebben wel wat korter haar en langere poten. En het grootste verschil is dat ze slechts één bult op de rug hebben in plaats van twee. Veel mensen denken dat zo’n bobbel vol zit met water. De bult is echter gevuld met vet, waardoor de dieren dagenlang door een woestijn kunnen trekken zonder te eten of te drinken.
Wanneer een dromedaris of kameel na zo’n lange reis een waterbron tegenkomt, kan het beest binnen enkele minuten zo’n honderd liter water opslokken.
De eerste aflevering van het vierde seizoen Op Safari is op maandag 3 augustus 2026 om 19:00 uur te zien op NPO 1. Aflevering twee is dinsdag al te zien.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten