TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Wie-o-wie wil zijn tijd weer verdoen in de loods?
Als momenteel ergens de spanning om te snijden is, dan is het wel in De Bondgenoten. In de aankomende aflevering zien we hoe Manon en Justin het tegen elkaar opnemen en alles op alles zetten om zoveel mogelijk sleutels te bemachtigen om de kluis met daarin de ton te kunnen openen.
Voor hen is er dus nog een kans. Voor de andere veertien kandidaten niet: zij moeten hopen dat cyclus negentien meer geluk brengt (tenzij ze ondertussen het ruime sop kiezen).
Om straks zowel afvaller Perla, de winnaar als eventueel andere vertrekkende deelnemers te vervangen, komen er aan het begin van cyclus negentien nieuwe deelnemers de loods binnen. Nou ja, bijna allemaal nieuw. Volgens de makers keert er namelijk ook een ‘oude bekende’ terug.
Om wie het gaat, valt nog even af te wachten. Toch is het gissen begonnen. Veel kijkers vermoeden dat het hier niet gaat om een oude bekende van De Bondgenoten, maar om een speler uit Een Jaar van je Leven. Dat realityprogramma werd opgenomen op dezelfde locatie, dus heel vreemd zou het niet zijn. De meest genoemde naam? Erik!
Benieuwd of je zelf kan raden om wie het gaat? Bekijk dan snel de video hieronder!
De Bondgenoten is iedere werkdag om 19:30 uur te zien op SBS6. Binnenkort start het programma overigens pas om 20:00 uur.
Chantal Janzen eerlijk over Televizier-Ring presentator: 'Ik hoop dat Martijn Krabbé wint'
13:47Wilfred Genee over de Ring: 'Laatste kans om te winnen'
10:23Realityprogramma Big Brother keert deze winter niet terug op televisie
10:00Caroline Tensen over opnames Het Perfecte Plaatje: 'Geregeld schrok ik 's nachts wakker'
09:47Paulien Cornelisse hoopt op senioreneditie van Wie is de Mol?