TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat bevestigt AVROTROS na berichtgeving van Tina Nijkamp.
Eerder dit jaar gingen de geruchten over een eventuele terugkeer van De Bauers al rond. Heel gek is dat dan ook niet, want Frans Bauer heeft er zelf geen moment twijfel over laten bestaan dat hij het, vooral nu zijn kinderen wat ouder zijn, wel zag zitten. Volgens Frans konden zijn vier zoons immers nu zelf prima beslissen of ze mee willen doen of niet.
Toch was er nog wel wat twijfel, want vrouw des huizes Mariska Bauer had wel zo haar twijfels. Zij kreeg bijna twee jaar geleden een herseninfarct en merkte destijds op dat ze liever thuis in alle rust doorbrengt dan buiten de deur. De camera's zouden haar alleen maar stress opleveren.
Wat er in de tussentijd is gebeurd, is niet duidelijk. Toch bevestigt AVROTROS vandaag na berichtgeving van Tina Nijkamp dat er een nieuw seizoen van De Bauers aankomt. "De reallifesoap met publiekslieveling Frans Bauer en zijn gezin gaat DEFINITIEF door. Volgend jaar te zien op NPO1", aldus de showbizzkenner op haar Instagram.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis