TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding is duidelijk: niemand krijgt die lach van Johns gezicht.
Lees ook: Kopen Zonder Kijken en Voor Hetzelfde Geld keren ook terug in mei
In De Bevers, zoals het realityprogramma van John de Bever gaat heten, openen de volkszanger en zijn partner en manager Kees Stevens de deuren van hun Brabantse optrekje. De twee nemen hierin de kijker mee in het wel en wee van hun leven samen.
De voormalig voetballer en tevens bekend volkszanger, die afgelopen jaar heel wat tongen losmaakte door zijn deelname aan Expeditie Robinson, kijkt er erg naar uit om een andere kant van zichzelf te laten zien. "Ik vind het wel leuk, dan leren ze de echte John kennen, die ook lief kan zijn met veel humor", zo vertelde hij eerder.
De Bevers is vanaf donderdag 26 mei wekelijks om 20:30 uur te zien bij RTL5.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia