TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Na de ietwat tegenvallende kijkcijfers van het derde seizoen was onzeker of RTL heil zag in een vervolg op De Bevers, maar tegenover het AD bevestigen de mannen dat ze inmiddels al gestart zijn met de opnames van een nieuwe reeks.
John de Bever bagatelliseert zijn eigen serie in gesprek met de krant: "We hebben hier al een paar weken weer cameramensen over de vloer gehad. Ik vind het allemaal prima. We doen niets bijzonders, eigenlijk gaat het nergens over, maar blijkbaar slaat het aan en kijken de mensen."
Toch is er in de komende serie wel een duidelijke verhaallijn te ontwaren. De Bevers werken toe naar de twee concerten die ze op 30 september en 1 oktober in Ahoy' gaan geven met gastoptredens van onder anderen Wilfred Genee, Bonnie St. Claire en Lee Towers.
Het vierde seizoen van De Bevers start op donderdag 31 augustus en loopt, niet geheel toevallig, tot 5 oktober. In die slotaflevering is een compilatie van de concerten te zien.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman