TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Goed nieuws voor liefhebbers van reality- en emigreer-tv, want RTL komt binnenkort met een gloednieuw programma. In Kasteel Gekocht: Wat Nu? worden zes Nederlandse stellen gevolgd die hun droom najagen door een kasteel in Frankrijk te kopen.
In het nieuwe programma is te zien hoe stellen en gezinnen een compleet nieuw bestaan opbouwen nadat ze een kasteel in Frankrijk hebben gekocht. Ze verbouwen het kasteel en starten nieuwe ondernemingen.
De kinderen gaan naar de lokale school en het hele gezin probeert de taal te leren. Maar hoe bevalt het leven in zo'n château nu echt? Leven ze straks hun droomleven of blijkt het avontuur groter dan ze in eerste instantie hadden gedacht?
Het nieuwe programma wordt vanaf woensdag 12 november wekelijks om 20:30 uur uitgezonden op RTL 4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen
09:44Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident