TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Voor de fans van Lang Leve de Liefde is het echter wel even opletten geblazen.
Eerder meldden we nog dat De Bondgenoten vanaf het nieuwe tv-seizoen zou terugkeren naar zijn oorspronkelijke tijdslot van 19:45 uur. Dit blijkt echter niet te kloppen. Volgens de huidige programmering blijft het realityprogramma met Jan Versteegh namelijk ook na 2 september elke werkdag om 19:30 uur op SBS6.
Dit heeft echter wel gevolgen voor Lang Leve de Liefde. Het populaire datingprogramma, dat voorheen om 19:00 uur begon, schuift nu vijf minuten naar voren en start voortaan om 18:55 uur. Dat betekent alleen wel dat de afleveringen iets korter zullen zijn dan voorheen.
Maar wees gerust, kijkers hoeven niet bang te zijn dat het programma aan kwaliteit zal verliezen. De makers beloven alvast dat het komende seizoen 'magischer dan ooit' wordt en dat er een oude bekende terugkeert.
Benieuwd? Bekijk hieronder dan snel de promo!
Lang Leve de Liefde is vanaf 2 september weer iedere werkdag om 18:55 uur te zien op SBS6. De Bondgenoten blijft gewoon doorgaan (om 19:30 uur!)
Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS
11:31Hoe gaat het nu tussen Chess en Thomas uit De Bondgenoten?
11:27Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première