TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De brandweerman betreurt zijn vertrek, zo laat hij weten op de site van KRO-NCRV. "Deedry heeft nog niet echt het achterste van haar tong laten zien, naar mijn idee."
Kijkers zagen Sjoerd wat gelaten reageren op z'n exit in Boer Zoekt Vrouw, maar hij vond het wel degelijk een 'moeilijk moment'. "Het is toch jammer natuurlijk. Ik had het graag andersom willen zien. Maar dat is misschien ook wel het kromme; ik had zo’n goede klik met Roy, ik gun het hem enorm. Dat zou andersom ook zo geweest zijn, dat weet ik zeker."
Sjoerd heeft nog wel lopen malen nadat hij de boerderij van Deedry verliet. "De dagen erna heb ik mezelf wel afgevraagd: heb ik wel echt mezelf kunnen laten zien? Heeft Deedry zichzelf kunnen laten zien? En hoe zou het dan gelopen zijn? Maar er moet natuurlijk wel van beide kanten aantrekkingskracht zijn. Ik kan voor Deedry niet bepalen of dat er wel of niet is geweest. Daar kan ik niks over zeggen."
Hoewel een 'hele belevenis' was, kijkt Sjoerd positief terug op zijn deelname aan Boer Zoekt Vrouw. "Echt een hele belevenis. Ook wel positief. Het was fijn om Deedry te mogen leren kennen, maar ook de andere mannen. Ik heb er echt wel een paar vrienden bij. Het hele avontuur an sich was echt top."
Zal de vonk dan echt overspringen tussen Deedry en Roy tijdens hun citytrip? Boer Zoekt Vrouw is elke zondag om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1. Maar let op: niet komende zondag, in verband met de Nationale Dodenherdenking.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse