TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het was voor Sonny en Dylan een avontuur om nooit meer te vergeten
Op Instagram blikt Sonny nu dan ook terug op het hele gebeuren. "Er waren eens twee vrijgezelle mannen ongeveer 222 km (2,5 uur) van elkaar vandaan die niets van elkaars bestaan afwisten. Zij gaven zich beide op voor een nieuw avontuur, waarin zij blinden gingen trouwen." Van het één kwam het ander en zo volgden de huwelijksreis naar Venetië, het proef samenwonen, het koppelsweekend en uiteindelijk het beslissende moment om getrouwd te blijven. En daar stopte het niet.
"Na het hele avontuur genaamd Married at First Sight moesten zij undercover leven en daarin zou eigenlijk pas bepaald worden of het koppel echt bij elkaar zou passen of toch niet."En daar is eigenlijk maar één antwoord op. "Inmiddels zijn de mannen genaamd Sonny en Dylan meer dan 7 maanden getrouwd en gaat het ontzettend goed met ze. De hele wereld kan en mag het nu na de ontknoping dan ook eindelijk weten; Dylan is mijn man", schrijft hij vol trots.
En dat voelt als een droom die is uitgekomen. "Terugkomen op ons eigen Disney sprookje ''En ze leefden nog lang en gelukkig!'' PS. IK HEB EEN MAN."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Musical Awards en Bestemming X kunnen kijker niet bekoren
06:47Vanavond op TV: Radar, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Ocean's Eleven
17:08Komende maand in GTST: Billy's duivelse deal en Rex Martin maakt geen vrienden
10:45Talpa knipt pittige ruzie uit promo van nieuw seizoen De Hanslers: 'Te heftig'
09:53Bizzey zet de toon in Beste Zangers met cover van 'sexy' nummer Clouseau: 'Goud'