TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat ongelukje leverde Sonny oogschade op waardoor hij zelfs naar het ziekenhuis moest, laat hij nu weten aan RTL Boulevard.
Mocht je het destijds gemist hebben: MAFS-deelnemer Joep schoot een confettikanon af, per ongeluk in het gezicht van Sonny. Die greep direct naar zijn ogen. Hij leek er goed vanaf te komen, maar nu vertelt Sonny er toch aardig last van te hebben gehad. "Ik ben drie maanden lang op controle geweest bij het oogziekenhuis in Leiden, met krassen op het netvlies", laat hij weten. "Maar topartsen daar, dus ik kan weer knipogen."
Gelukkig kan Sonny erom lachen. Het leven lacht hem dan ook rijkelijk toe, met Dylan aan zijn zijde. De twee zijn suikeroom geworden van het zoontje van Dylans broer, wonen zo goed als samen en ze zijn nog steeds hartstikke gek op elkaar. "Ja, we zijn nog mega verliefd", aldus Dylan. "Het wordt alleen maar beter eigenlijk", vult Sonny aan.
Bekijk het interview met de twee en het confettikanon-incident hieronder terug:
Vanavond op TV: The ex-wife, The masked singer, Horton Hears a Who!
22:33Deze act wint Holland's Got Talent 2025
22:05Kijkers van finale Holland's Got Talent niet blij met bepaalde keuzes
20:10Definitief een nieuw seizoen van Ranking the Stars
15:01It's a wrap: opnames van seizoen 20 Flikken Maastricht zijn afgerond