TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De laatste aflevering van Break Free was in 2019 te zien, maar nu keert de documentaireserie met Chris Zegers toch terug voor een vijfde seizoen.
In Break Free maken journalist Geertjan Lassche en presentator Chris Zegers indringende portretten over jonge mensen die op wereldreis gingen en helaas nooit meer terugkwamen.
Deze nieuwe reeks start met het levensverhaal van de travel influencer Charmayne Holslag (28) uit Vlissingen. Nadat ze bij modeblad Glamour stopte, ging ze met haar vriend Dyon over de wereld reizen. De reis eindigde abrupt en Dyon kwam alleen thuis. Beste vriendin Denise reist met Geertjan en Chris naar Vietnam om daar het heftige verhaal van Charmayne te vertellen.
Ook zien we dit seizoen de portretten van blockbuster-figurant Dion van Diermen (32), judotalent Kim Akker (22), reisliefhebber Emma Arfman (23) en het mysterie rondom de vermissing van geneeskundestudent Sophia Koetsier (21).
Break Free is vanaf 25 augustus 2022 elke donderdag om 21:00 uur te zien op NPO 3.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten