TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De laatste aflevering van Break Free was in 2019 te zien, maar nu keert de documentaireserie met Chris Zegers toch terug voor een vijfde seizoen.
In Break Free maken journalist Geertjan Lassche en presentator Chris Zegers indringende portretten over jonge mensen die op wereldreis gingen en helaas nooit meer terugkwamen.
Deze nieuwe reeks start met het levensverhaal van de travel influencer Charmayne Holslag (28) uit Vlissingen. Nadat ze bij modeblad Glamour stopte, ging ze met haar vriend Dyon over de wereld reizen. De reis eindigde abrupt en Dyon kwam alleen thuis. Beste vriendin Denise reist met Geertjan en Chris naar Vietnam om daar het heftige verhaal van Charmayne te vertellen.
Ook zien we dit seizoen de portretten van blockbuster-figurant Dion van Diermen (32), judotalent Kim Akker (22), reisliefhebber Emma Arfman (23) en het mysterie rondom de vermissing van geneeskundestudent Sophia Koetsier (21).
Break Free is vanaf 25 augustus 2022 elke donderdag om 21:00 uur te zien op NPO 3.
GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is
14:23Waar is de documentaire De Instagram Moord te zien en waar gaat het over?