TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Al vanaf de eerste aflevering dat Tjerk zijn entree deed in de bed & breakfast van Ted valt op dat hij zichzelf hoog heeft zitten en zijn mede-kandidaat Ben niet. Ben is namelijk niet OSM, Ons Soort Mensen. Daarmee bedoelt Tjerk dat Ben niet zo bekakt is als hijzelf.
Of zoals hij het formuleerde: "Ik denk dat Ben niet bij Ted past. Verschillende achtergronden, verschillende opleidingen. Het is een ander niveau. Ted is meer OSM’er, weet je. Die moet OSM hebben. Niet denigrerend bedoeld."
Ook in de meest recente aflevering liet de vaak in het roze geklede snob zich niet van zijn beste kant zien toen Ben een kaartspelletje wilde spelen en Tjerk de boel opzettelijk frustreerde.
Hoewel Ted lijkt te gaan vallen voor Tjerk, zien de meeste kijkers hem liever vandaag dan morgen uit Madeira vertrekken.
Ik al die kandidaten prima hebben, ook Petra. Maar die Tjerk, ik krijg daar uitslag van op plekken waarvan ik niet eens wist dat ik ze had. Ik heb ineens zin in een spelletje napalm met Tjerk. #benbvolliefde — M.Elbertsen (@m_thing67) August 9, 2022
Ik heb toch een positieve eigenschap bij Tjerk gevonden..
Namelijk
…
Ehm
…
Dat is…
…
Tja
…
Laat maar#benbvolliefde pic.twitter.com/chMl2cmDOE — Starbuck (@starbuck68) August 9, 2022
Tjerk is de plaaggeest uit Bassie en Adriaan. Enge egoïstische rare gast… #benbvolliefde — Jeroen Wijnberg (@Bockahab) August 9, 2022
Tjerk belichaamt alles wat er mis is aan mijn tante in ‘t Gooi. Wat een verschrikkelijke kwal! Niet echt OSM… #benbvolliefde — Robin Houtgraaf (@houtgraafr) August 10, 2022
Partnerbijdrage
Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'