TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Voordat de twee samen echt een stap verder kunnen zetten, 'heeft zij iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft'.
Kijkers van Big Brother zagen de vonk tussen Tobias en Grace, ofwel 'Gracias', al vroeg overslaan. Hoe zit het nu tussen de twee? "We zijn echt heel goede vrienden en het mag duidelijk zijn dat we elkaar aantrekkelijk vinden en dat we nog wat te bespreken hebben samen", laat Tobias na zijn vertrek in de studio weten. "Maar zij heeft iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft."
Want wat blijkt: Grace is niet vrijgezel. "Ze zei in het begin dat ze al iemand in de buitenwereld had. Daar ga ik niet tussenkomen. Daar heb ik geen zin in. Ik ben heel blij met de vriendschap. Het is nu gewoon wat het is."
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden