TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Voordat de twee samen echt een stap verder kunnen zetten, 'heeft zij iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft'.
Kijkers van Big Brother zagen de vonk tussen Tobias en Grace, ofwel 'Gracias', al vroeg overslaan. Hoe zit het nu tussen de twee? "We zijn echt heel goede vrienden en het mag duidelijk zijn dat we elkaar aantrekkelijk vinden en dat we nog wat te bespreken hebben samen", laat Tobias na zijn vertrek in de studio weten. "Maar zij heeft iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft."
Want wat blijkt: Grace is niet vrijgezel. "Ze zei in het begin dat ze al iemand in de buitenwereld had. Daar ga ik niet tussenkomen. Daar heb ik geen zin in. Ik ben heel blij met de vriendschap. Het is nu gewoon wat het is."
Floortje Dessing: 'Op weg naar het échte einde van de wereld'
15:11WK Darts 2026: zo kijk je gratis naar de eerste twee rondes
14:10Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'