TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Voordat de twee samen echt een stap verder kunnen zetten, 'heeft zij iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft'.
Kijkers van Big Brother zagen de vonk tussen Tobias en Grace, ofwel 'Gracias', al vroeg overslaan. Hoe zit het nu tussen de twee? "We zijn echt heel goede vrienden en het mag duidelijk zijn dat we elkaar aantrekkelijk vinden en dat we nog wat te bespreken hebben samen", laat Tobias na zijn vertrek in de studio weten. "Maar zij heeft iets dat ze in de buitenwereld op te lossen heeft."
Want wat blijkt: Grace is niet vrijgezel. "Ze zei in het begin dat ze al iemand in de buitenwereld had. Daar ga ik niet tussenkomen. Daar heb ik geen zin in. Ik ben heel blij met de vriendschap. Het is nu gewoon wat het is."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig