TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Je geduld wordt echter wel op de proef gesteld.
In het tweede seizoen van Net5-programma Het Blok strijden zes koppels maar liefst tien weken lang tegen elkaar. Ze krijgen ieder aan het begin van het avontuur een eigen bouwval toegewezen, die ze kamer voor kamer moeten gaan verbouwen tot een waar droomverblijf. Uiteraard is dit makkelijker dan het lijkt: ze moeten zich aan een beperkt budget houden en werken met strakke deadlines.
Hoewel een deskundige jury wekelijks de ruimtes beoordeelt, komt het in de laatste fase aan op eventuele kopers. De appartementen worden namelijk stuk voor stuk te koop aangeboden. En dan is de vraag: welke woning levert het meeste op en welk koppel gaat naar huis met 100.000 euro?
Met de informatie die we eerder hebben gedeeld, vertellen we je misschien niets nieuws. Laten we daarom onze aandacht richten op het tweede seizoen, dat binnenkort van start gaat. Het nieuwe seizoen van Het Blok, opnieuw gepresenteerd door Dennis van der Geest, is vanaf 28 april elke maandag tot en met vrijdag te zien op Net5.
BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'