TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Die wens zal echter niet 'het winnen van een ton' zijn.
Waar programma’s als Big Brother en Love Island al jaren kijkers laten meebeslissen, bleef De Bondgenoten daar tot nu toe ver van. De deelnemers bepaalden namelijk zelf wie er naar de finale ging, en de rest was gewoon een kwestie van: geluk. Dat gaat binnenkort echter veranderen.
In de aflevering van donderdag is te zien hoe de bewoners een brief ontvangen met een duidelijke boodschap. "Dromen zijn er om uit te laten komen en voor één van jullie gaat het ook echt gebeuren", zo hoor je Floris in de onderstaande video alvast voorlezen. "Eén iemand uit de groep krijgt namelijk om in de loods een persoonlijke wens te laten uitkomen. Voor die wens is een bedrag van 1000 euro beschikbaar."
Alle deelnemers mogen dus iets verzinnen, maar uiteindelijk zal er slechts een iemand zegevieren. Wie dat is, bepaalt het publiek. Na het zien van alle pitches kunnen de kijkers hun stem uitbrengen op de deelnemer met het meest overtuigende verhaal
Benieuwd hoe dat precies zit? Bekijk hieronder alvast de video.
De Bondgenoten is iedere werkdag vanaf 19:30 uur te zien op SBS6.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'