TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We weten dus wat we na Married at First Sight kunnen gaan bekijken.
In het nieuwe programma Uit de Schulden staan vijf huishoudens centraal die worstelen met geldstress. Maar daar blijft het niet bij: financiële zorgen leiden namelijk in veel gevallen ook tot schaamte, eenzaamheid, relatieproblemen en een ongezonde levensstijl. Oftewel, een hele hoop stress.
Om daar wat aan te doen, schiet John Williams hen nu te hulp. Samen met een team van experts gaat hij het gesprek aan met deze families en hoopt hij zo met een oplossing te komen die het leven van deze gezinnen op alle fronten weer op de rit weet te krijgen.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat Uit de Schulden al op 11 februari 2025 zou beginnen, maar daar stak RTL uiteindelijk last minute een stokje voor. Wat de precieze reden daarvoor precies was, is nooit onthuld. In plaats daarvan werd echter op die datum het tweede seizoen van Daar Gaan Ze Weer uitgezonden.
Gelukkig komt van uitstel geen afstel. Volgens Tina Nijkamp is het nu definitief: Uit de Schulden is vanaf 20 mei 2025 elke dinsdag om 20.30 uur te zien op RTL 4. Uiteraard zijn de afleveringen ook te streamen via Videoland.
Uit de Schulden is vanaf 20 mei 2025 iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon