TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We weten dus wat we na Married at First Sight kunnen gaan bekijken.
In het nieuwe programma Uit de Schulden staan vijf huishoudens centraal die worstelen met geldstress. Maar daar blijft het niet bij: financiële zorgen leiden namelijk in veel gevallen ook tot schaamte, eenzaamheid, relatieproblemen en een ongezonde levensstijl. Oftewel, een hele hoop stress.
Om daar wat aan te doen, schiet John Williams hen nu te hulp. Samen met een team van experts gaat hij het gesprek aan met deze families en hoopt hij zo met een oplossing te komen die het leven van deze gezinnen op alle fronten weer op de rit weet te krijgen.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat Uit de Schulden al op 11 februari 2025 zou beginnen, maar daar stak RTL uiteindelijk last minute een stokje voor. Wat de precieze reden daarvoor precies was, is nooit onthuld. In plaats daarvan werd echter op die datum het tweede seizoen van Daar Gaan Ze Weer uitgezonden.
Gelukkig komt van uitstel geen afstel. Volgens Tina Nijkamp is het nu definitief: Uit de Schulden is vanaf 20 mei 2025 elke dinsdag om 20.30 uur te zien op RTL 4. Uiteraard zijn de afleveringen ook te streamen via Videoland.
Uit de Schulden is vanaf 20 mei 2025 iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock