TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Afgelopen april verraste Mathilde Keuter haar volgers al met het nieuws dat ze zwanger is van haar eerste kindje met een jongen die ze via een datingsite had leren kennen.
Het nieuws kwam ook als een verrassing voor Mathildes moeder die had verwacht dat de ooievaar als eerste bij haar tweelingzus zou landen. Gerda is immers alweer een tijdje gelukkig getrouwd met Klaas Romkes en het stel maakt geen geheim van hun kinderwens.
Gerda is dan ook maar wat blij als ze op haar Instagrampagina de eerste echo kan delen. "Na lang wachten is het eindelijk zover! Baby Romkes onderweg" schrijft ze bij het kiekje. Al snel regent het felicitaties van haar duizenden volgers, waaronder BN'ers als Natascha Froger.
Urk! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien bij SBS 6
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026