TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Noah Bol was in 2017 te zien in het realityprogramma Utopia waar hij als doel had de akker te verbouwen op het terrein en een Utopia-bloembol te maken. Hij wilde ook het taboe rondom transgenders slechten.
Noah werd zelf ooit geboren als Annet en werd in 2008 Noah. De 29-jarige was in het dagelijks leven marktkoopman en verkocht bloembollen, wat opvallend is gezien zijn achternaam. Zijn overlijden werd aan Shownieuws bevestigd door mede-Utopiaan Jacco Bosman die van beroep uitvaartbegeleider is.
De doodsoorzaak is nog niet bekend. Volgens Jacco doen op Facebook verhalen de ronde dat Noah zelfmoord pleegde maar dat is volgens hem zeker niet het geval.
Noah's vriendin Christina plaatste het volgende bericht op Facebook.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?