TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Noah Bol was in 2017 te zien in het realityprogramma Utopia waar hij als doel had de akker te verbouwen op het terrein en een Utopia-bloembol te maken. Hij wilde ook het taboe rondom transgenders slechten.
Noah werd zelf ooit geboren als Annet en werd in 2008 Noah. De 29-jarige was in het dagelijks leven marktkoopman en verkocht bloembollen, wat opvallend is gezien zijn achternaam. Zijn overlijden werd aan Shownieuws bevestigd door mede-Utopiaan Jacco Bosman die van beroep uitvaartbegeleider is.
De doodsoorzaak is nog niet bekend. Volgens Jacco doen op Facebook verhalen de ronde dat Noah zelfmoord pleegde maar dat is volgens hem zeker niet het geval.
Noah's vriendin Christina plaatste het volgende bericht op Facebook.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven