TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In eerste instantie zou André Hazes: Crossroads pas klokslag twaalf uur op donderdag 20 oktober beschikbaar zijn via Videoland. Nu blijkt dat de hele serie al te zien is terwijl in Amsterdam de galapremière nog in volle gang is.
De Videoland-original reeks beslaat twee jaar van het leven van André Hazes waarin hij geconfronteerd werd met zijn verslavingen. Op advies van zijn familie en vrienden besloot hij aan de rem te trekken. Hoe Hazes zijn nieuwe bestaan vorm heeft gegeven is in vijf afleveringen van ruim 45 minuten te zien.
RTL Boulevard mocht alle afleveringen al een dag eerder zien. In de documentaire komt naast zijn drank- en drugsprobleem (de zanger dronk 2 flessen wodka per dag) ook een eetstoornis, zelfverminking en de relaties met Monique Westenberg en zijn moeder Rachel aan bod. Grote afwezigen: zus Roxeanne en ex-vriendin Sarah van Soelen.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline