TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Binge dus snel De Verhulstjes, want binnenkort staat je nieuwste Vlaamse verslaving voor je klaar.
Château Planckaert is in feite de Vlaamse versie van Chateau Meiland. Alleen dan niet met de familie Meiland, maar met de Planckaert. Dit gezin van o.a. ex-wielrenner Eddy Planckaert gaat in het eerste seizoen van hun realityshow de avontuurlijke uitdaging aan om van een verwaarloosd kasteel in Frankrijk een mooie chambres d'hôtes te maken. Ondertussen moeten ze omgaan met onuitgekomen dromen, hoop, tegenslagen en natuurlijk de banden binnen de familie.
Inmiddels zijn ze in België al drie seizoenen verder, maar voor alle Nederlanders die dit gemist hebben, is er goed nieuws. Videoland heeft namelijk de rechten verworven, zo blijkt uit hun programmering van juni. Vanaf 5 juni is het eerste seizoen bestaande uit 12 afleveringen te zien.
Château Planckaert S1 is vanaf 5 juni te zien op Videoland
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start