TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding is zeker: dit seizoen wordt anders dan anders.
Wie aan We Zijn er Bijna! denkt, ziet vast meteen de stoet campers, herkenbare vakantietaferelen (inclusief de van huis meegenomen pakken hagelslag) en... Martine van Os voor zich. Helaas besloot de presentatrice vorig jaar na veertien seizoenen te stoppen met het populaire realityprogramma van MAX.
“Soms is het tijd voor verandering, maar de beslissing om te stoppen heb ik niet licht genomen”, liet ze destijds weten.
Toch is er goed nieuws: ook in 2026 komt er gewoon een nieuw seizoen. Alleen de vraag is nog: wie neemt het stokje over? Daar wil Omroep MAX helaas nog niets over zeggen.
De opvolger van Martine kan zich in ieder geval verheugen op 'heel wat eilanden, groene hellingen, een azuurblauwe zee, verblindend witte huisjes en zon'. Al een idee? Nou, waar de reis precies naartoe gaat, houden we nog heel even voor ons. Wel weten we al dat de opnames op 3 mei van start gaan.
Maar wanneer kunnen we de nieuwe afleveringen dan verwachten? Een exacte startdatum ontbreekt momenteel nog, al kunnen we wel een goede inschatting maken.
In 2025 ging het seizoen op dinsdag 19 augustus van start, terwijl dat in 2024 op dinsdag 3 september was. De kans is dus groot dat We Zijn er Bijna! in 2026 begint op dinsdag 18 augustus of dinsdag 25 augustus. Wordt hopelijk snel vervolgd!
Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next