TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ze begint haar filmpje op Instagram met een greep uit de reacties die ze kreeg en gaat er dan verder op in.
Daarna vertelt ze dat zulke opmerkingen niet onschuldig zijn. Misschien zou ze wel kinderen willen en lukte het niet of heeft ze een miskraam gehad, stelt ze. Het is beide niet het geval en ze is ook niet zwanger, maar haar behoefte om te delen met de volgers wordt hierdoor minder, zegt ze. "Mijn relatie met Bart is ook niet pas geslaagd als er een kleintje is", legt zij in de video uit. "Ik ben veel meer dan dat."
Bij het filmpje schrijft ze: "Ik loop er een beetje tegenaan dat onder alles wat ik post, ik regelmatig dezelfde reacties zie staan. Namelijk vragen of opmerkingen over een eventuele zwangerschap en mijn gewicht. En geloof me, het is echt niet leuk om onder elke post een vergelijkbare discussie los te zien barsten."

"Vrouwen zijn meer dan alleen een wandelende baarmoeder. In de jaren '60 en '70 streden de Dolle Mina's ervoor baas in eigen buik te mogen zijn, en klaarblijkelijk is dat nog steeds nodig want als vrouw met, maar vooral zonder, kind word je nog steeds ter verantwoording geroepen", schrijft ze van zich af. "Zwangerschappen en een kind krijgen zijn heel persoonlijke trajecten en keuzes, en ook mensen die hun hoofd boven het maaiveld uitsteken hebben het recht dit in hun privésfeer te houden." Dit gaf Judith ook al eerder aan overigens in interviews en in de bewuste aflevering.
Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'
11:54Video: Monique spreekt geëmotioneerd over oorzaak liefdesbreuk Mike en Denise: ‘Teringwijf’
11:39De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator