TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Regelmatig zien de we familie ook op foto's met alles wat ze beleven.
Janneke schrijft: "Op school gaat het redelijk goed met de kinderen. De taal is echt wel lastig, we zijn druk aan het oefenen en krijgen les. Maar het ene kind pakt het wat sneller op dan de ander merken we. Is niet erg maar dan duurt het gewoon wat langer. Wij en school leggen totaal geen druk op de kinderen dat ze nu moeten presteren."
"Nu is belangrijk dat ze gaan integreren en de taal goed onder de knie krijgen en dan komt de rest wel. En het belangrijkste ze moeten plezier hebben op school en dat zullen ze niet hebben als ze moeten presteren. Ze hebben ook een andere leer methode dus dat is sowieso ook even wennen", vertelt ze aan haar volgers.
Ook is ze wel reëel. "En natuurlijk wonen we hier eigenlijk net 4 maanden dus de tijd zal het nog moeten leren maar tot nu toe gaat het goed."
De emigratie-special van Een Huis Vol is hoogstwaarschijnlijk begin volgend jaar te zien op NPO 1.
Dit bericht op Instagram bekijken
Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
10:00André van Duin krijgt Belgische koninklijke onderscheiding
10:00Mick van Wely weet nog niet of Micks Misdaaddossier een vervolg krijgt: 'Nog even afwachten'