TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Vanavond begint de derde aflevering van Beste zangers op NPO1. Hierin draait het om zangeres Tabitha, die het in Amerika wilde maken maar besefte dat Nederland haar thuis was. Nog meer tv-tips voor 24 september, vind je hieronder.
Naast de lastige vraag over de kip en het ei blijkt er nóg een complex vraagstuk rond de kippenfamilie te bestaan, namelijk over zogeheten eendagskuikens. De Keuringsdienst van waarde duikt in de materie naar aanleiding van de tekst die op een nieuw doosje eieren in de supermarkt staat: 'Zonder kuikendoden'.
NPO3 – 20:25 uur – De Keuringsdienst van waarde
Bakken kritiek op #ikdoenietmeermee-aanhanger Famke Louise bij Jinek
In Beste zangers draait het deze keer om Tabitha. Toen de zangeres veel ongelukkige mensen trof in Hollywood, wist ze dat Nederland haar thuis was. Hier scoorde ze als een van de meest gestreamde zangeressen hits met Ronnie Flex, Kris Kross Amsterdam en Bizzey.
NPO1 – 20:35 uur – Beste zangers
In het laatste seizoen van Klem is niet iedereen zijn leven zeker. Hugo (Barry Atsma) is inmiddels zijn topfunctie bij de Belastingdienst kwijt, maar krijgt al snel een aanbod van de FIOD dat hij niet kan afwijzen. Dit betekent wel hij zich opnieuw in het leven van crimineel Marius (Jacob Derwig) en Kitty (Georgina Verbaan) moet mengen.
NPO1 – 21:35 uur - Klem
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Zoenend koppel of yogi? Dertigers zoekt figuranten voor aankomend seizoen
15:07Yes! Ook een zesde seizoen voor Emily in Paris
14:36Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
13:50Bekende tv-familie slaat terug naar Monique Hansler
13:10Op deze BN'er lijkt Claudia uit Winter Vol Liefde volgens de kijkers