TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
#BlackoutTuesday is een initiatief van de muziekindustrie als protest tegen de gewelddadige dood van de Amerikaan George Floyd en het politiegeweld in de Verenigde Staten. Wereldwijd geven veel mensen gehoor aan de oproep om een zwarte foto op social media te publiceren.
Ook veel bekende Nederlanders doen mee aan dit initiatief. Zo hebben onder anderen NikkieTutorials, Nicolette van Dam, Monica Geuze, Jandino Asporaat en Patty Brard deelgenomen aan deze actie.
Vandaag is er ook veel ophef over een demonstratie tegen het politiegeweld, die gisteren plaatsvond op de Dam in Amsterdam. Veel mensen hebben kritiek op de demonstranten, omdat zij zich niet aan de maatregelen rondom het coronavirus leken te houden.
Bij deze demonstratie waren veel bekende Nederlanders aanwezig, waaronder Doutzen Kroes, Humberto Tan, Halina Reijn en Georgina Verbaan.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur